fbpx
Norma Konstrukcje

O Firmie

Tworzymy konstrukcje stalowe na zamówienie w podwarszawskim Klaudynie, zaczynając od projektowania, poprzez produkcję, na montażu kończąc.

Dodatkowo zabezpieczamy konstrukcje antykorozyjnie, przeciwpożarowo, malujemy proszkowo, piaskujemy, oraz świadczymy usługi spawalnicze, co umożliwia nam zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie konstrukcji i podkonstrukcji stalowych.

Norma Konstrukcje to nie tylko zakład konstrukcji stalowych. To zespół ekspertów, który z zaangażowaniem dba o każdy szczegół.

Projektowanie konstrukcji stalowych Warszawa

Przed rozpoczęciem produkcji kluczowym etapem jest odpowiednie zaprojektowanie konstrukcji stalowych. Nasz zespół dba o to, aby każdy projekt był nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny i zgodny z wymaganiami oraz normami bezpieczeństwa.

Współpracujemy z Klientem, by dopasować się do jego wizji, jednocześnie przekładając ją na solidne i trwałe konstrukcje stalowe na zamówienie.

image

Produkcja konstrukcji stalowych Warszawa – zaufaj fachowcom

Konstrukcje stalowe projektowane w podwarszawskim Klaudynie to trzon naszej działalności. Nasza nowoczesna infrastruktura, park maszynowy oraz zgrana załoga z odpowiednimi certyfikatami gwarantują produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Kontrola jakości, terminowość dostaw oraz precyzja wykonania to nasze priorytety.

 

Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych takich jak:
  • konstrukcje hal i budynków przemysłowych;
  • konstrukcje domów szkieletowych;
  • elementy wiat i zadaszeń;
  • elementy więźby dachowej;
  • bramy i ogrodzenia;
  • rampy, antresole, podjazdy;
  • małe konstrukcje stalowe, nietypowe i specjalne;
  • konstrukcje stalowe wg własnego projektu.

Montaż konstrukcji stalowych Warszawa

Montaż wstępny, kontrola montażu i montaż docelowy konstrukcji stalowych  to naturalnie kolejny etap po ich projektowaniu i produkcji. Realizujemy różne formy montażu od skręcania po kotwy chemiczne. Nasz doświadczony zespół dba o to, by każda konstrukcja była montowana z dbałością o detale, gwarantując jej stabilność i bezpieczeństwo.

MŚP Firmy
Budowlane

Inwestorzy
i Deweloperzy

Klienci
Indywidualni

REFERENCJE Z GOOGLE

Co mówią
o nas klienci?